Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Черняхівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04358773) був реорганізований і увійшов до складу Кагарлицької громади

Секретар сільської ради – Маруня Ганна Петрівна

06.06.1968 р.н., уродженка с. Калинове (Жовтневе), Олевського  району Житомирської області, з 1989 року проживає в с. Черняхів, Кагарлицького району Київської області, освіта – вища, закінчила Київський педагогічний університет ім. Драгоманова, вчитель.

Після закінчення Майданівської середньої школи Олевського р-н, працювала з 1985  по 1987 рр. помічником вихователя в дитсадку Коростенського фарфорового заводу.

З 1987 по 1989 рік навчалась на денному відділені Ніжинського НПУ ім. Гоголя,  з 1989 року продовжила навчання на заочному відділені КНПУ ім. Драгоманова та розпочала педагогічну діяльність вчителем географії в Черняхівській ЗОШ, де пропрацювала до 2011 року, з 01.11.2008 року, обрана секретарем  Черняхівської сільської ради У скликання, УІ- УІІ скликання.

Загальний стаж роботи – 31 рік, стаж державної служби – 7, 11 р .

Одружена: чоловік Маруня Василь Іванович – вчитель Черняхівської ЗОШ, має двоє доньок: Юлія – 1989 рн, Анастасія – 1994 рн.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування